Mocne wejście "Aniołów do wynajęcia"

Nooo, powiem szczerze, że byłam dobrej myśli, ale AŻ TAK entuzjastycznego przyjęcia się nie spodziewałam.

"Anioły do wynajęcia", czyli druga książka mojego autorstwa, która ukazała się nakładem wydawnictwa Filia, jak Polska długa i szeroka podbija serca czytelników. Recenzje są nie tylko dobre. Są wręcz ENTUZJASTYCZNE! Czytelnicy doceniają humor i zwroty akcji, oryginalni i niebanalni bohaterowie podbijają ich serca. Lektura "Aniołów" podnosi na duchu, sprawia, że świat wydaje się lepszy i człowiek nabiera ochoty na to, by otworzyć się na innych. Nie ukrywam, że to było moim celem, dlatego cieszę się, że został on osiągnięty. "Boska książka", "pisana przez babkę z jajami", książka, która "rozwaliła system" to tylko niektóre określenia. Bardzo, bardzo się cieszę.

Ponieważ mam naturę korpoludka, to jedyne, co mogę w tej sytuacji zrobić, to zabrać się do działania i udowodnić, że mogę bardziej :-) Skoro można poprzeczkę podnieść jeszcze wyżej, to trzeba to zrobić, prawda? Terry Pratchett pisał, że nagrodą za wykopanie dołu jest większa łopata. Sama siebie w ten sposób nagradzam. Kolejny dół będzie jeszcze lepszy :-)

Poniżej cytaty z opublikowanych na łamach internetu recenzji oraz namiary na źródła. Zbiór będę uzupełniać w miarę ukazywania się kolejnych.

 

 

Ta opowieść ma w sobie coś co roztapia człowieka od środka i sprawia, że świat wydaje się lepszy.

Nienaczytana

 
 

W książce jest wszystko to, co lubię najbardziej – zwariowana i wciągająca fabuła, humor połączony z ironicznym komentarzem oraz dobrze scharakteryzowani bohaterowie.

bookparadise.pl

 
 

Bohaterowie skradli moje serce! Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób.

Zaczytana Ania

 
 

Pełno jest niespodzianek, a jeszcze więcej humoru, zabawnych sytuacji i dialogów przy, których trudno się nie uśmiechnąć.

Cynamonowe Szczęście

 
 

Książka ta ma w sobie coś tak fenomenalnego, iż naprawdę ciężko jest się od niej oderwać i wybić ją sobie z głowy.

Recenzentka doskonała

 
 

Powieść, która wywołuje w czytelniku błogi stan ducha, przekonanie, że jeszcze wszystko przed nami i że warto żyć na pełnej petardzie.

Dorota Smoleń

 
 

Jeśli szukacie chwili odprężenia i dobrej zabawy, to Anioły do wynajęcia spełnią te wymagania w 100% - polecam :)

Anna - moje książki

 
 

Wiele elementów pozytywnie mnie zaskoczyło, szczególnie zakończenie. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.

Mów mi Kate

 
 

Sympatyczne bohaterki pierwszoplanowe to jedno, ale Malwina ma niesamowity talent to kreowania wspaniałych postaci drugo- i trzecioplanowych.

Wroclovers

 
 

„Anioły do wynajęcia” Malwiny Ferenz to powieść, która zaskoczyła mnie niesamowitą dawką dobrego humoru jaką autorka nafaszerowała strony.

Przeczytajka