Neon Café. Życie pełne barw

Czwarta Strona
Neon Café. Życie pełne barw

Już wkrótce, czyli 3 kwietnia 2019 będzie miała miejsce premiera mojej trzeciej książki. Jej tytuł to "Neon Café. Życie pełne barw" i jest to pierwsza z trzech części spod sztandaru "Neon Café". Nie tytuł jest jednak najistotniejszy, a treść. Treść póki co pozostanie tajemnicą, powiem jednak, że jeśli przyzwyczailiście się do debiutanckiej "Pory na miłość" oraz do "Aniołów do wynajęcia" i wydaje Wam się, że wiecie, o czym jest następna książka, to macie rację - wydaje Wam się ;)

"Neon Café. Życie pełne barw" kompletnie Was zaskoczy. Wciągnie Was w świat, o który gdzieś tam się na co dzień ocieracie, ale którego być może nie dotknęliście, nie mówiąc już o czerpaniu garściami. Cały czas pozostajemy we Wrocławiu, bo "Neon Café" jest bardzo silnie związana z miastem. Gdyby miastu dało się zmierzyć puls i zapisać go za pomocą liter zamiast na wykresie wypluwanym przez elektrokardiograf, to otrzymalibyśmy właśnie "Neon Café". Wierzcie mi jednak, że nie znaliście takiego oblicza Wrocławia. Losy bohaterów wciągną Was, zaskoczą, wzruszą, nieco rozbawią i zmuszą do spojrzenia na kilka spraw pod zupełnie innym kątem. W to wierzę.

Kilka osób, które miały okazję czytać książkę w jej wersji "surowej", zgodnie twierdziło, że nie mogły się oderwać i doceniały pomysł rozbicia na rozdziały, bo można było - cytuję - skoczyć na szybkie siku :) Wszystkie po zakończeniu (szybkim zakończeniu, bo książkę łyknęły piorunem) stwierdziły, że chcą, życzą sobie, żądają kontynuacji, niech więc ja z tym coś zrobię, do diabła, bo inaczej będzie źle.

Ależ nie ma się co stresować. Klient nasz pan :)

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Okładka, którą widać na zdjęciu, będzie wyglądała właśnie tak - dynamiczna, nowoczesna, energetyczna. Oto opis, który został zamieszczony na stronie wydawnictwa:

W tej klimatycznej kawiarni codziennie czeka na Ciebie dokładnie to, na co masz ochotę, i ktoś, kto ma dla Ciebie czas. Każdy z nas skrywa opowieść, a atmosfera tego miejsca skłania do długich rozmów. Posłuchaj osób siedzących tuż obok.

Do Neon Café zajrzy dziś kobieta, która dla roześmianego mężczyzny z fotografii pojechała w nieznane. Dla jej opowieści zatrzyma się nawet zabiegany policjant z czarną kotką u boku. Do kawiarni wstąpi więcej niezwykłych gości: uliczny grajek skrywający pewną tajemnicę; przyszły ojciec świętujący w samotności; kobieta, która nie jest stąd, lecz nie chce wyjechać…

W każdym z nas drzemie niezwykła opowieść. Wybierz się na spacer po słonecznych uliczkach Wrocławia i poszukaj jedynej takiej Neon Café, gdzie ściany przesiąknięte są historiami mieszkańców. Może to miejsce istnieje naprawdę?

Zapraszam do księgarni :)