Anioły do wynajęcia

Filia
Anioły do wynajęcia

Premiera 16 stycznia 2019 roku. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Filia. Czy będzie to kontynuacja "Pory na miłość"? O nie. Będzie natomiast równie mocno zakorzeniona we Wrocławiu, co moja debiutancka powieść.

Czego będzie można się po niej spodziewać? Na pewno porządnej dawki humoru, nagłych i zaskakujących zwrotów akcji, solidnej porcji wzruszeń i po prostu świetnej rozrywki. Wierzę, że bohaterowie odnajdą drogę do serc czytelników, a chwile spędzone nad książką będą należały do najprzyjemniejszych.

Oto opis "Aniołów do wynajęcia":

Romeczek Słowacki (nazwisko zobowiązuje!) to niespełniony pisarz, który w oczekiwaniu na światową sławę chałturzy (z czegoś trzeba żyć), tworząc teksty reklamowe o odkurzaczach i pieluszkach. Miłość jego życia, Elena, wpada na kompletnie wariacki pomysł, który pozwoli wydusić z talentu ukochanego nieco więcej pieniędzy. Będzie jednak potrzebować pomocy. Na kogo może liczyć? Na Barbarę, która dopiero co pochowała męża i wbrew wszystkim uważa, że nie był wcale taki beznadziejny. Na Dorotę pałającą chęcią zemsty na swoim byłym, który zostawił ją dla młodszej i to w momencie najgorszym z możliwych. I wreszcie na Martę, której po raz trzeci z rzędu nie udało się dostać na studia aktorskie, czeka więc nadal na swój wielki moment, pracując w call center.
Drużyna jedna na milion. Co może pójść nie tak?

Niespodzianki goni niespodziankę, na dodatek szczerze ubawiony Amor pudłuje, posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam, gdzie powinna trafić.

Wrocław. Miasto idealne do tego, by zacząć wszystko od nowa. Miasto, w którym miłość kiełkuje na najmniej oczekiwanym gruncie.

Wierzę, że Wrocław, który pozostaje cichym, choć istotnym bohaterem drugoplanowym, ponownie zaskoczy i zaintryguje wszystkich, którzy sięgną po książkę.