Anioły do wynajęcia

„Anioły do wynajęcia” to książka, która w styczniu 2019 roku ukazała się nakładem wydawnictwa Filia. To niezwykle zabawna powieść, prawdziwy rollercoaster sytuacji i uczuć. Ze wszystkich stron dochodzą do mnie informacje, jak ten i ów pękał ze śmiechu. Bardzo dobrze. To właśnie było moim celem 🙂 Książka zbiera znakomite recenzje (na portalu Lubimy Czytać średnia ocen jest powyżej 7) i bawi tysiące czytelników.

Oto opis Wydawcy:

Romeczek Słowacki (nazwisko zobowiązuje!) to niespełniony pisarz, który w oczekiwaniu na światową sławę chałturzy (z czegoś trzeba żyć), tworząc teksty reklamowe o odkurzaczach i pieluszkach. Miłość jego życia, Elena, wpada na kompletnie wariacki pomysł, który pozwoli wydusić z talentu ukochanego nieco więcej pieniędzy. Będzie jednak potrzebować pomocy. Na kogo może liczyć? Na Barbarę, która dopiero co pochowała męża i wbrew wszystkim uważa, że nie był wcale taki beznadziejny. Na Dorotę pałającą chęcią zemsty na swoim byłym, który zostawił ją dla młodszej i to w momencie najgorszym z możliwych. I wreszcie na Martę, której po raz trzeci z rzędu nie udało się dostać na studia aktorskie, czeka więc nadal na swój wielki moment, pracując w call center.

Drużyna jedna na milion. Co może pójść nie tak?

Niespodzianka goni niespodziankę, na dodatek szczerze ubawiony Amor pudłuje, posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam, gdzie powinna trafić.

Wrocław. Miasto idealne do tego, by zacząć wszystko od nowa. Miasto, w którym miłość kiełkuje na najmniej oczekiwanym gruncie.

Książkę można dostać we wszystkich liczących się księgarniach internetowych i stacjonarnych w formie papierowej, ebooka oraz audiobooka. Zapnijcie pasy i sięgnijcie po „Anioły do wynajęcia”!