BookTarg! Spotkanie autorskie 12.05.2021

BookTarg! Spotkanie autorskie 12.05.2021

BookTarg to wirtualne targi książki, które odbywały się od 6 do 12 maja 2021 pod egidą Legimi, Allegro i portalu Lubimy Czytać. W ramach targów można było uczestniczyć w panelach dyskusyjnych i spotkaniach z autorami. Jest mi niezwykle miło, że również ja otrzymałam zaproszenie i miałam przyjemność razem z Agnieszką Jeż i Magdaleną Witkiewicz wziąć udział w rozmowie, która zamykała całą imprezę. Byłyśmy jak kropka nad i, jak wisienka na torcie – słowem – samo dobro 🙂

Spotkanie prowadziła Joanna Onysk, znana jako CzytAśka, którą obserwuję na Instagramie i Facebooku. Asia niezwykle profesjonalnie podeszła do zadania i widać, że świetnie odnajduje się w tym, co robi. Koniecznie zajrzyjcie na jej blog: czytaska.pl. Znajdziecie tam rzeczowe, wnikliwe i starannie pisane recenzje, a ich autorka – co widać – zdobyła szeroką wiedzę. Naprawdę rzadko można takie spotkać, wiem, co mówię 🙂 Joanna ma też swój profil na Instagramie – również gorąco polecam: 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗔𝘀́𝗸𝗮 | o książkach (@czytaska) • Zdjęcia i filmy na Instagramie.

Chcę też podziękować za fachowe przygotowanie spotkania i backstage Patrycji i Jakubowi – klasa i profesjonalizm, mówię to bez najmniejszej przesady. Oklaski, wiele wysiłku włożyli w swoją pracę i dali z siebie naprawdę wiele.

No dobrze, ale przecież pics or it didn’t happen. Skoro tak – proszę uprzejmie, dla wszystkich, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w spotkaniu na żywo – nagranie. Znajdziecie je też na kanale YouTube BookTargu.

Jakub wyraził nadzieję, że spotkamy się znowu – ja również na to liczę. Fantastyczne przeżycie. Oby takich jak najwięcej! 🙂