Dni wypełnione słońcem

Dni wypełnione słońcem

Oto druga z trzech części serii „Neon Cafe”. Nowi bohaterowie, nowe historie, nowe miejsce. Magia Wrocławia ponownie wkracza do akcji.

Wydawca, czyli Czwarta Strona taki oto opis książki zamieścił na okładce:

Powita Cię ktoś, kto nie tylko realizuje każde, nawet najbardziej wyszukane zamówienie, lecz potrafi wsłuchiwać się w ludzkie serca i opowieści. A jest ich wiele, bo przytulna atmosfera tej niewielkiej kawiarni zachęca do wizyt i zwierzeń.

W Neon Cafe każdy dzień będzie wyjątkowy. Filiżanka włoskiej kawy doda pewnej staruszce odwagi, by po wielu latach milczenia opowiedzieć, jak tango uratowało jej życie. Zabiegany tata bliźniaczek znajdzie chwilę, by powrócić pamięcią do magicznego miejsca, gdzie poznał miłość swojego życia. Przypadkowa wizyta informatyka już dawno została zaplanowana przez los, tak jak wolne miejsca przy stolikach, które czekają na mężczyznę świętującego szczególny dzień oraz młodego człowieka sukcesu, mającego wszystko oprócz szczęścia…

Wybierz się w magiczną podróż do Wrocławia, zapomnij o mapie i daj się poprowadzić klimatycznej atmosferze miasta.

Dajcie się ponieść magii i nutce oniryzmu. Zajrzyjcie do Wrocławia, jakiego nie znacie. Sposób na cofnięcie się w czasie jest naprawdę prosty. Wystarczy zacząć czytać i otworzyć się na niespodzianki.

Wydawnictwo: Czwarta Strona, premiera 02.10.2019