Miłość z odzysku

Miłość z odzysku

Normalni dorośli w książce z wątkiem romantycznym to nie zawsze rzecz oczywista. A tu tacy są. Oczywiście, mają swoje fisie, każdy ma wyrazisty charakter, ale są pozbawieni, na szczęście, cech bohatera wydumanego.

Tak o książce „Miłość z odzysku” napisała pani Monika, autorka bloga Prowincjonalna Nauczycielka. Pani Moniko, bardzo dziękuję, to jeden z największych komplementów, jakie padły pod adresem tej książki. Cieszę się podwójnie, bo właśnie taka kreacja bohaterów była moim celem.

Drodzy Czytelnicy, 1 lipca 2020 roku skończył się w Polsce… A nie, to nie to. No więc 1 lipca 2020 roku nakładem wydawnictwa Filia ukazała się komedia „Miłość z odzysku”. Ukazała – to ważne – WYŁĄCZNIE w formie elektronicznej, czyli jako ebook i audiobook. Audiobook twórczo przedstawiła swoim głosem pani Donata Cieślik – dziękuję!

Rok później, bo 23.06.2021 do formy elektronicznej dołączyła papierowa. Od tego czasu „Miłość z odzysku” kupicie we wszystkich większych księgarniach internetowych i stacjonarnych w Polsce.

Oto opis od Wydawcy:

Niezwykłe zdarzenia często miewają zupełnie zwykłe początki.
Gdyby pan Staszek, pracownik kuratorium, nie przegrał sromotnie walki z klawiaturą własnego komputera, dyrektor szkoły numer dwanaście, przeżywający kryzys wieku średniego i samotnie wychowujący nastoletnią córkę, nigdy nie spotkałby kobiety swojego życia. Urzędnik przez prosty błąd okazał się jednak mistrzem świata w robieniu zamieszania i w rezultacie los postawił mu na drodze Anatola Barbarę, kobietę po przejściach i matkę dorastającego syna. Czy jednak „miłość z odzysku” rzeczywiście ma szansę powodzenia?

Zadania nie ułatwiają dzieci wchodzące w okres dojrzewania bez żadnej taryfy ulgowej, babcia Honorcia realizująca swój tajny plan oraz były mąż Barbary, który nagle uświadamia sobie, co stracił. Z pomocą przychodzą Marek, podtatusiały rockman charytatywnie pomagający dzieciom jako doktor klaun i bezkompromisowa, zielonowłosa Klara o niewyparzonym języku. Nie wiadomo jednak, czy to nietypowe wsparcie wystarczy, by pokonać wszystkie przeciwności losu.

Wrocław, miasto spotkań, po raz kolejny okaże się areną zaskakujących wydarzeń.