Miłość z odzysku

Miłość z odzysku

Normalni dorośli w książce z wątkiem romantycznym to nie zawsze rzecz oczywista. A tu tacy są. Oczywiście, mają swoje fisie, każdy ma wyrazisty charakter, ale są pozbawieni, na szczęście, cech bohatera wydumanego.

Tak o książce „Miłość z odzysku” napisała pani Monika, autorka bloga Prowincjonalna Nauczycielka. Pani Moniko, bardzo dziękuję, to jeden z największych komplementów, jakie padły pod adresem tej książki. Cieszę się podwójnie, bo właśnie taka kreacja bohaterów była moim celem.

Drodzy Czytelnicy, 1 lipca 2020 roku skończył się w Polsce… A nie, to nie to. No więc 1 lipca 2020 roku nakładem wydawnictwa Filia ukazała się komedia „Miłość z odzysku”. Ukazała – to ważne – WYŁĄCZNIE w formie elektronicznej, czyli jako ebook i audiobook. Audiobook twórczo przedstawiła swoim głosem pani Donata Cieślik – dziękuję!

Oto opis od Wydawcy:

Niezwykłe zdarzenia często miewają zupełnie zwykłe początki.
Gdyby pan Staszek, pracownik kuratorium, nie przegrał sromotnie walki z klawiaturą własnego komputera, dyrektor szkoły numer dwanaście, przeżywający kryzys wieku średniego i samotnie wychowujący nastoletnią córkę, nigdy nie spotkałby kobiety swojego życia. Urzędnik przez prosty błąd okazał się jednak mistrzem świata w robieniu zamieszania i w rezultacie los postawił mu na drodze Anatola Barbarę, kobietę po przejściach i matkę dorastającego syna. Czy jednak „miłość z odzysku” rzeczywiście ma szansę powodzenia?

Zadania nie ułatwiają dzieci wchodzące w okres dojrzewania bez żadnej taryfy ulgowej, babcia Honorcia realizująca swój tajny plan oraz były mąż Barbary, który nagle uświadamia sobie, co stracił. Z pomocą przychodzą Marek, podtatusiały rockman charytatywnie pomagający dzieciom jako doktor klaun i bezkompromisowa, zielonowłosa Klara o niewyparzonym języku. Nie wiadomo jednak, czy to nietypowe wsparcie wystarczy, by pokonać wszystkie przeciwności losu.

Wrocław, miasto spotkań, po raz kolejny okaże się areną zaskakujących wydarzeń.

Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Książkę znajdziecie praktycznie we wszystkich księgarniach internetowych, a dodatkowo na platformach empikGO czy Legimi. Czytajcie legalnie, ahoj!