Życie pełne barw

Życie pełne barw

„Życie pełne barw” to pierwsza z trzech książek w cyklu „Neon Cafe”. Cała seria ukazuje się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Pierwsza z książek wywołała niemałe poruszenie, co, powiem szczerze, spowodowało rozlanie się w moim sercu jeziora ciepła. „Życie pełne barw” zbiera znakomite recenzje (średnia ocen na portalu Lubimy Czytać to 7.37), a czytelnicy zwracają uwagę na zaskakujące zakończenie. Kolejne tomy serii, które się ukazały się to:

„Dni wypełnione słońcem” (październik 2019)

„Poranki o zapachu kawy” (styczeń 2020).

Poniżej przedstawiam opis Wydawcy:

W tej klimatycznej kawiarni codziennie czeka na Ciebie dokładnie to, na co masz ochotę, i ktoś, kto ma dla Ciebie czas. Każdy z nas skrywa opowieść, a atmosfera tego miejsca skłania do długich rozmów. Posłuchaj osób siedzących tuż obok.

Do Neon Café zajrzy dziś kobieta, która dla roześmianego mężczyzny z fotografii pojechała w nieznane. Dla jej opowieści zatrzyma się nawet zabiegany policjant z czarną kotką u boku. Do kawiarni wstąpi więcej niezwykłych gości: uliczny grajek skrywający pewną tajemnicę; przyszły ojciec świętujący w samotności; kobieta, która nie jest stąd, lecz nie chce wyjechać…

W każdym z nas drzemie niezwykła opowieść. Wybierz się na spacer po słonecznych uliczkach Wrocławia i poszukaj jedynej takiej Neon Café, gdzie ściany przesiąknięte są historiami mieszkańców. Może to miejsce istnieje naprawdę?

Zapraszam do lektury. Książkę można kupić we wszystkich liczących się księgarniach internetowych i stacjonarnych. Wydana została również w formie ebooka.