Pora na miłość

„Pora na miłość” ISBN 978-83-8075-459-1

„Pora na miłość” to moja debiutancka powieść, która w maju 2018 roku ukazała się nakładem wydawnictwa Filia. Od niej wszystko się zaczęło. Kiedy ją pisałam, nie miałam pojęcia, że kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Jest najlepszym dowodem na to, że czasem warto zrobić coś w ciemno, zaryzykować, rzucić się w przepaść, nie pytając wprzódy, co jest na dole.

Oto opis przygotowany przez Wydawcę:

Jest taki stan ducha, który nie ma ani wieku ani odpowiednich miejsc czy pór roku. Pojawia się i sprawia, że nagle jesteś gotowa na wszystko. To właśnie miłość.

Zdawałoby się, że nic nie jest w stanie połączyć karierowiczki z banku ze starą panną z kotami, świeżo upieczoną maturzystką i gospodynią domową. Jednak życie pisze swoje przewrotne scenariusze.

Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet.

Magda traci pracę, kończy czterdziestkę i kolejny słoik nutelli. Julia pnie się po szczeblach kariery podczas, gdy jej teściowa wznosi modły o wnuka. Kaśka podgląda wrocławian z parkowych drzew i uwiecznia ich na zdjęciach, a Aniela rozsiewa optymizm na prawo i lewo doprowadzając tym do szału wszystkie sąsiadki.

Nieoczekiwany punkt zwrotny w życiu każdej z nich sprawia, że muszą zweryfikować swoje dotychczasowe życie. Bo gdy los mówi “sprawdzam”, przychodzi czas na decyzje, które będą mieć swoje konsekwencje.

Czy wybiorą słusznie? Czy wybrną z tego zwycięsko? Czy zdadzą egzamin?

Wbrew pozorom pisanie o miłości wcale nie jest łatwe. Kto twierdzi inaczej, zapewne nigdy tego nie spróbował zrobić. Zapraszam do mojego świata miłości wymagającej, nieszablonowej i zaskakującej.

Książkę można kupić we wszystkich większych księgarniach internetowych i stacjonarnych. Została wydana zarówno w formie papierowej, ebooka jak i audiobooka.