Poranki o zapachu kawy

Poranki o zapachu kawy

Oto i jest. 15 stycznia 2020 roku nakładem wydawnictwa Czwarta Strona ukazała się trzecia i ostatnia część cyklu „Neon Cafe”. Tym razem tajemnicza kawiarnia zmaterializowała się w jeszcze innej części Wrocławia.

Co znajdziecie w książce? Tak jak w poprzednich tomach zetkniecie się z pięcioma historiami pięciu różnych osób, których łączy właśnie to, że trafiają tam, gdzie… no cóż, widocznie mieli trafić.

Z opowiadania „Idiota” dowiecie się, czy można przeżywać coś takiego jak ból fantomowy po utraconej miłości. Historia „Dzień dobry” powie Wam, dlaczego niepozorny napis na chodniku potrafił wywrócić czyjeś życie do góry nogami. Dowiecie się też – to w opowiadaniu „Jest robota dla stróża” – dlaczego i dla kogo najlepszym aniołem stróżem okazał się ateista. Przeczytacie, jak można prosto, szybko i bardzo głupio stracić przyjaciela i co się potem dzieje (opowiadanie „Poker”), a na koniec spojrzycie na miasto z zupełnie niecodziennej perspektywy i dowiecie się, czy można żyć naprawdę bez ryzykowania zranień (historia „Widzę ludzi”).

Książkę można nabyć we wszystkich większych księgarniach stacjonarnych i internetowych, wydana została w formie papierowej i w e-booku.

Zapraszam wszystkich i życzę niezapomnianych chwil spędzonych nad książką 🙂