Szpital na peryferiach

Szpital na peryferiach

„Szpital na peryferiach” – któż nie pamięta tego serialu? Nawiązanie w mojej najnowszej książce jest, a i owszem. Oto przed wami szalona komedia z wątkiem kryminalnym. Opis wydawcy:

Co połączyło parę narzeczonych, dość nietypowo próbujących zażegnać kryzys w związku, bogatego biznesmena w średnim wieku, policjanta głęboko rozczarowanego swoim życiem zawodowym i dwójkę złodziei-pechowców, z których jeden marzy o pracy w ZOO? Przypadek? Nie sądzę.

Na skutek przedziwnego zbiegu okoliczności (czy na pewno?) cała szóstka trafia na ten sam szpitalny oddział, ale tu ich kłopoty dopiero się zaczynają. Huragan nieprzewidzianych wydarzeń przetacza się przez szpital, pochłaniając wszystkich wraz z bezgranicznie zdumionym szpitalnym personelem. Na dodatek ktoś gdzieś ukrył skradzione diamenty, stawka w grze jest więc naprawdę wysoka. I gdy wydaje się, że już nic nie może bardziej skomplikować sytuacji, na scenę wkracza ośmioletni Tadzio.
To był plan doskonały. Co mogło pójść nie tak?
Gdy dzieje się coś szalonego, to musi chodzić o Wrocław.

Książka ukazała się 09.09.2020 nakładem wydawnictwa Filia. Do kupienia w bardzo wielu księgarniach stacjonarnych i internetowych w wersji papierowej, jako ebook i jako audiobook. Serdecznie zachęcam!